Březen 2015

Mladí... a užiteční idioti

26. března 2015 v 16:07 | LLF
To že v Česku působí mnoho probuzených "rozvědčíků" KGB a masírují nás tady silnou lživou Ruskou propagandou chápe asi každý.
Už se chápe ale míň, že jim užitečné idioty dělají mladí lidé. Studují, umí řeči, mohou a mnozí cestují. Proč tedy ta stupidita? Proč to chování a názory idiotů? Ano, mladý člověk je spíše levicový, ale proč musí být nutně vůl?
Na mnoho těchto otázek možná dobře odpovídá ruský propagandistický web Sputnik, který přinesl rozhovor s šéfem komunistů Vojtěchem Filipem. Komunistou Filipem. Nepřekvapí, že to, co říká, je projev kolaborace a dojemného souznění s Ruskem, ale spíše to, že tomu vůbec může někdo věřit.

Stupidita 1
"Nejsem přesvědčen, že v současné chvíli existuje tzv. 'ruská hrozba'. Považuji to pouze za prázdný výkřik těch, kteří neumí žít bez obrazu nepřítele. Jsem přesvědčen, že žádné spojenecké cvičení či rozšíření vojenské přítomnosti USA v EU nezlepší bezpečnostní situaci, naopak ji může významně zhoršit."

Asi počkáme, až nás Rusáci zase obsadí. Ať žije Sovětský svaz, že pane Filipe

Stupidita 2
"Amerika nám škodí . Podívejme se na samotné sankce, které iniciovala Amerika a EU ji následovala. Pro EU to znamená ztráty a pro USA zvýšení objemu obchodu s Ruskou federací na úkor Evropy. Evropské národy jsou v této hře za hlupáky a USA si zlepšují svůj ekonomický výkon."

Vývoz z Česka do Ruska nebyl ani čtyři procenta, to nám muselo fakt hodně uškodit.

Stupidita 3
"Neobáváte se, že se skutečně v Česku může objevit americká základna?" ptá se Sputnik. "Takovou obavu skutečně mám," říká starostlivě soudruh Filip, "ale věřím, že k tomu nakonec nedojde. Už jednou tu takový pokus byl a jeho realizaci zastavil odpor širokých vrstev občanů (až 80 %). Jistě jsou politici, kteří by si základnu přáli, ale občané by je při takovém pokusu jistě dokázali vyměnit."

Kromě toho že 80% je lež jak ta věž, se ptám: Nebylo by soudruhu Filipe lepší rovnou chtít, aby naši bezpečnost nejlépe zajistil sám velký Putin? Umí už toho dost ne?

Shrnutí
Vojtěch Filip je stejně jako někteří mladí bojovníci jen "užitečný idiot".To že komunisté, náckové, homofobové a další paka tu budou asi pořád, je čas se ptát. Proč normální mladí kluci a holky? Zamyslete se, vždyť jste jen prodloužená ruka kremelských demagogů. Jak řekl Pavel Šafr, jemuž dokonce přátelé Moskvy zablokovali facebook!!!

"Pořád se říkalo, že komunisté nejsou nebezpeční, protože už není Sovětský svaz. Ano, bývaly takové krásné časy."