Duben 2015

Rudí Khmérové v Norsku

24. dubna 2015 v 15:00 | LLf
To, že uplatňování práv, zákonů a zásad v kontextu marxisticko - leniského a komunisticko - socialistického světonázoru je cestou do pekel, už historie zná. Nyní se ale rodí další doktrína. Je jí výchova a ochrana dětí v rámci ochrany jejich PRÁV "za každou cenu". To až kam tento extrémní systém ochrany dětí vede, vidíme na kauze tzv. Michálkových dětí. Ty jsou bez ohledu na přání matky, příbuzných a dokonce i českého státu, dle platných norských zákonů v "demokratickém" Norsku zadržováni. A nejen to. Jako čeští občané NESMÍ používat češtinu a jejich vlastní biologická matka, která nikdy nebyla za nic odsouzena a která nikdy nedala souhlas k adopci, s nimi ani svou mateřštinou nesmí mluvit. V něčem mi to připomíná Kombodžu a řádění Rudých Khmérů.

Ano, Rudých Khmérů. Zatím se sice pod rouškou různých ochran práv, sociálních práv, práv dítěte na rodinu, vzdělání, psychycký vývoj a dalších práv, odpůrci této doktrýny v Norsku nevraždí. Ale myslím, že kdyby norští úředníci dostali tu moc, šli by s radostí tyto odpůrce likvidovat, i když zpočátku možná ne přímo fyzicky. Jakási inspirace nacistickou filozofií převýchovy dětí, nakonec už v Norsku dávno praktikována je. Netvrdím, že si to všichni ti zodpovědní zákonodárci, státní úředníci a v neposlední řadě mnoho obyčejných lidí - Norů - užitečných idiotů - uvědomuje. To je ale zodpovědnosti za své činy nezbavuje a ani do budoucna nezbaví.
Zajímavé je, že se Norové cítí jako hrdý národ. Myslí si, že jsou vyvolení a že jako jediný na světě mají v tom co činí, pravdu.
Přiznat chybu? Nemyslitelné. "My Norové a chyba? Vy prosťáčci", myslí si. Myslí tím nejen nás Čechy, ale i další národy a státy, kteří jejich doktrínu výchovy a ochrany dětí mají za demagogickou snůšku sociálního inženýrství.
Jenže léta v blahobytu, díky obrovskému nerostnému bohatství Norska zatemnila velké většině Norů mozky natolik, že nedokážou odhadnout onu genderovou a deviantí politiku ochrany dětí a to včetně elit národa jako jsou politici, státní úředníci a ba co víc, i juvenilní justice.
Dřív nebo později se zvedne vlna nevole veřejnosti v ostatních státech Evropy a světa natolik, že Norové budou nuceni přestat praktikovat svou zlovůli na bezbranných cizích dětech a jejich vlastních rodičích. Ono totiž není daleko tvrzení některých dětských psychologů, že to, co se odehrává v dnešní době v Norsku a v některých dalších státech EU v rámci tzv. výchovy dětí a jejich ochrany před domácím násilím, připomíná spíše vymývání mozků. O odtud tedy ona myšlenka, že podobnou doktrínu převýchovy praktikovalo také nacistické Německo.

Inu "svět se zbláznil". Ale aby nakonec neměla pravdu ona nejmenovaná blogerka, jež na webu svobodné noviny píše:

"Zřejmě bude potřeba přejít od únosu vlastních dětí k něčemu účinnějšímu a razantnějšímu! Na zakomplexované a zbabělé úchyly, kteří zneužívají k podpoře svého zločinného jednáni dokonce i statni moc, jakou je policie a soudy, platí pouze jedno a to rozbít jim zavčas a dobře rypáky."