Leden 2017

O milování

13. ledna 2017 v 13:23 | LLF a internet
To, že Andree miluje mnoho žen ba i můžů, netřeba zdůrazňovat. To by nevyhrál volby. Že ho ale miluje i můj otec, mě trochu překvapilo.Snažil jsem se tedy zjistit, co ho k té lásce vede. Důvodů je několik.

1. Stejně jako ostatní milci, i můj otec byl, po výhradním sledováni zpravodajství TV stanic jako NOVA, PRIMA apod. znechucen stavem prezentovaného marasmu v ČR.
2. Předpokládá, že když je někdo tak bohatý jako Andrej, už si nebude přihrávat, odklánět, natož krást ze společného přerozdělovaného budgetu.
3. Pro plno lidí je bohatý člověk věrohodnější při prezentaci svých názorů, než člověk chudý. Můj otec tedy není vyjímka.
4. Nezná podnikatelovu minulost ba ani současnot. Ani členství v KSČ, ani údajné donášení StB, ani nejasný zdroj kapitálu na začátku podnikání, ani zvláštní postupy při přerbírání některých firem, (například Lovochemie) ani střet zájmů, ani podezření na dotační podvod, dokonce ani a podivné machinace s miliardami korun ho v jeho lásce nezvyklají.
5. Uvěřil a zamiloval se. Již není mlád a jak známo čím starší osoba, tím více konzervativnější názory. Přece když už se do někoho zamiluje tak to musí být natrvalo nebo alespoň naaaadlouho.
6. A protože zamilovaní jsou slepí, nechce slyšet argumety, fakta a naopak rád věří mýtům a pověrám.

Dovolte mi tedy pár informací (které jsou volně dostupné na internetu a k jejichž relevantnosti není potřeba telefonát od Ivo Ištvána).
Jo a klidně dál milujte Andree.

Andrej jede business v potravinách, biopalivech, médiich a v řadě dalších oborů.
Každý z nás mu, jistě rádi a vědomě denně přispíváme do štrozoku.
Začíná to už ráno. K snídani si dáme dopékané housky ze supermarketu (Andreova firma ProFrost).
Na chleba si mázneme Zlatou Hanou (Andreovo), na máslo dáme několik koleček salámu z Kosteleckých uzenin (Andreovo). Do kávy si přidáme Tatru mléko (Andreovo).
Po snídani jedeme do práce. Při cestě posloucháme rádio Impuls (Andreovo), u čerpací stanice tankuje palivo s příměsí (z Andreovo Preolu). Na silnici míjíme kombajn od Agrotecu (Andreův na Andreovo poli). K obědu si dáme čtvrtku vodňanského kuřete (Andreovo) s bramborem (Andreův) a při obědě do sebe kromě kuřete hltáme také informace z MF Dnes (Andreovo).
Dozvídáme se tam, že Šlachta a jeho parta okolo Iva Ištvána, Rosti Bajgara a spol. mají zase něco na ČSSD, Lidovce ba i ODS.
Redaktoři se právě náááhodu dostali k tajným informacím - únik z otevřeného policejních spisu.
V sobotní příloze Lidovek je pak rozhovor s ministrem financí o tom, jak se ekonomice daří a máme přebytkový rozpočet.
A hádejte kdo za to může. Stát přece řídí jako rodinnou firmu. Dotace bere jako každý druhý, zaměstnává 42 000 lidí
odvede do státního rozpočtu miliardy, obhospodařuje 100 000 hektarů půdy, což je miliarda metrů čtverečních.
No a po práci jedeme domů. V samošce si koupíme jogurt (Andreova Olma), chleba (Andreův Penam), pochoutkový salát (Andreúv Papei), olej na smažení (Andreúv Preol Food)a balíček párků (Andreovo). Večer zapneme TV a díváme se na zprávy na Primě. Tady nám sdělí, že by volby nyní s třicetiprocentním náskokem vyhrálo ANO.
A Zeman 100% ohlásí 2. kandidaturu na prezidenta. Pak tu jsou nějaké možné korupční kauzy, v nichž jedou
členové ČSSD, Lidovců a ODS. Přepneme tedy raději na hudební stanici Óčko (Andreovo).
Usínáme s myšlenkou, že zítra nesmíme zapomenout jet s přítelkyní na konzultaci na reprodukční kliniku (Andreovo).
Ale je pátek a my pak hned vyrážíme na víkendový pobyt na.... Na Čapím hnízdě (Andreovo).
A tam nám bude fajn.